Airsoftmania – airsoft a vše kolem něj

Airsoftmania – airsoft a vše kolem něj

SNIPER

Musíte si uvědomit jednu věc ,že mezi reálným sniperem a  Airsoft sniperem je velký rozdíl.  Reální elitní snipeří totiž střílejí i ze vzdálenosti nad 1km , myslím ,že rekord je dokonce 2,5KM ! Pokud vás zajímá snajpeřina ne jenom pro Airsoft doporučuji si stáhnout dokument snipers inside in crosshairs ( v Zaměřovači  Odstřelovače ). Ale pojdme zpátky k  Airsoft sniperům. Airsoft snipeři  jsou obávaní muži na bojišti kvůli přesnosti a, že mají většinou par 10m větší dostřel , střílí se v menších vzdálenostech takže  bych udělal pár ,,zásahů“  a přemístil bych se nekam jinam aby na vás nepřišli. Velmi důležité pro Airsoft snipera je záložní zbran na boj z blízka , jestli si ji nepořídíte většinou si moc nezahrajete.Jestli chcete chodit lesem jako stín ,je třeba se umět maskovat.Uvedu pár příkladů

1) hejkal -> asi nejlepší způsob jak splynout z okolím. Co to je hejkal ? Hejkal je maskovací oblek do přírody. Většinou je vyroben z nabarvené juty podle toho kde budete hrát ,která se potom naváže na sít která se připevní na blůzu ,na zadní stranu ,ale má to  své minus, např že v hejkalovi je pekelné vedro a nejde moc v něm chodit, v kupovaném už vůbec ne protože  je z obou stran a mnohdy ani není kvalitní .Při domácí výrobě se doporučuje hejkala dělat jenom na zadní část těla  a pokrývku hlavy ,pro větší pohyblivost a možnost používat vestu.

2) maskáče + vegetace -> o co běží už vyplývá z názvu, naberete vegetaci a uvážete si ji přeba na klobouk kolem vesty atd..

3) dodatky-> důležité je maskovat obličej ,protože nesplývá  a lidská barva kůže bije do očí, maskování de obohatit různýma šátkama atd..

Typ jak skvěle zasáhnout svůj cíl na větší vzdálenost je nejen dobrá sniperka i když to asi dělá nejvíc ,ale dobrou zásluhu na to má  pořádný scope ! Přeba když si pořídíte scope za 2000kč s mil dotem a s doostřováním , a naučíte se s mil dotem pracovat ,tak toho rozhodně litovat nebudete. Ovšem musíte brát v uvahu matku přírodu -> vítr ( asi nejvíc ovlivnuje střelu projektilu 6mm BB ) s tím vám pomůže mil dot , ale musíte si to vyzkoušet aby jste přište věděli jak vypálit ránu .  Přeji hodně uspěchu všem AS sniperům ! One shot one kill !

¨